• Bize ulaşın, tesisat problemlerinizi uygun fiyata hızlı şekilde çözelim.

HİZMETLERİMİZ

Petek Temizliği

Petek temizleme artık peteklerin yerinden sökülerek taşınıp, banyoya getirilip tazyikli su ile yıkanmasıyla olmuyor. Günümüzde teknolojinin yardımı ile sadece banyodaki radyatörün sökülmesi petek temizliği için yeterlidir. Petek temizliği artık makine ve kimyasal kullanılarak yapılmaktadır. Bu işlem için en uygun yer banyodur. Evin sadece banyodaki radyatörler sökülüp işlem oradan yapılmaktadır. Sökülen peteğin girişine makinenin hortumu diğer ucuna ise şu şebekesinden bir hortum yardımı ile tazyik edilir. Makineden çıkan hortum ise banyodaki klozete verilmektedir.

  İletişim

  Kombi Temizliği

  Kombi, petek temizleme işlemi, aslında kombinin ve peteklerin kullanımı ile direk bağlantılıdır. Bilindiği üzere kış aylarında kombi kış konumunda çalıştırılarak ortam ısısının sağlanması amaç edilmektedir. Peteklerin içindeki su ısındıkça tesisat içerisindeki suyun ısıdan dolayı yoğunlaşması ve kirli bir su kıvamına gelmesi, bu kirli ve yoğunlaşmış suyun petek gözeneklerinde rahat dolaşmasına engel olur haliyle zaman içerisinde, peteklerin alt kısımlarında yoğunlaşmış suyun tortuları dolaşıma kısmen olanak vermez.

   İletişim

   Lavabo Tıkanıklığı Açma

   Evlerde lavabo tıkanıklığı sorunu günümüzde çok fazla görülmektedir. Çoğu zaman lavabo tıkanıklığı kullanım hatasından dolayı kaynaklansa bile, bazı durumlarda tesisatı ilk yapan ustalarında hata payı olmaktadır. Tıkalı lavabo giderini açmak için tıkanan lavabonun hangi bölgede ne için kullanıldığına göre değişen gider açma işlemi tesisat firmaları tarafından makine kullanılarak yapılır. Örneğin mutfak gideri yağdan tıkanır, banyo lavabosu ise kıl veya tüyden dolayı tıkanır.

    İletişim

    Su Tesisatı

    Su tesisatı, temiz suyun kaynaktan çıkmasının ardından su borularının binaya döşenmesiyle kullanıma hazır hale gelmesi ve kullanıldıktan sonra yani atık su meydana gelmesiyle arıtılarak doğaya geri gönderilmesi aşamalarının tümüdür. Su tesisatı, profesyonel bir su tesisatçısının doğru uygulamaları neticesinde sorunsuz bir kullanım sağlar. Su tesisatının döşenmesindeki yanlışlar, su tesisat borularının doğru montaj yapılmaması ve klozet, küvet gibi araçların kuruşumunun düzgün bir şekilde yapılmaması su tesisatı ile ilgili problemler yaşamanıza ve su tesisatınızı kullanamamanıza sebep olmaktadır.

     İletişim

     Pimaş Açma

     Pimaşlar da meydana gelen tıkanıklıklar gider borularından gitmesi gereken suların evinize dolmasına neden olabilir. Pimaş boruların içine atılan kağıtlar tuvalet ya da lavabo giderini bir süre sonra tıkayarak, tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı meydana gelir. Ancak sular banyoyu basana kadar bu sorun anlaşılmayabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

      İletişim

      Kaynak & Boya Badana & Fayans İşleri

      Profesyonel ekibimizle kaynak, boya badana, fayans işlerinizi yapmaktayız. Ekibimiz bu işleri uygun fiyata hızlı şekilde yapmaktadır. Bizimle iletişime geçerek işlerinizi bir an önce yaptırabilirsiniz.

       İletişim

       Montaj & Tamirat İşleri

       Sizlere fiyattan ve zamandan kazandırıyoruz.

       • Her türlü montaj, tamirat işleriniz özenle yapılır.

       • Duşakabin takma işlemi

       • Çatı montaj sistemleri işlemi

       • Ev, mağaza tadilat işlemleri

       İletişim